Blogity blog blog


Blogas grįžo iš letargo

2014-03-24, rtfb

Labadiena.

Metus su kapeikom mano blogas visaip kaip šlubavo: kartais veikė, kartais pusiau veikė, o kartais ir visai buvo išjungtas. Tokios tos techninės problemos. Tai jau kai susiduri su techninėm problemom, tai jas gesini, teisingai? O gesinam mes ugnimi: nusprendžiau savo blogo turinio neperkėlinėt kur nors, o pasirašyti savo paties softą sau. Kaip dainavo vienas vokalinis-instrumentalinis ansamblis, fight fire with fire, we all shall die!

Taigi, esate liudininkai kaip barzdotas diedas, riebų dešimtmetį vėluodamas, mokinasi rašyti webinį softą :-). Pažiūrėsime koks dabar iš to gausis blogo uptime’as.

Atkreipkite dėmesį, kad pasikeitė RSS prenumeratos adresas, tai jeigu turėjote, persiprenumeruokite. O jeigu neturėjote, užsiprenumeruokite, aš ne flūderis, nepavojinga :-)

Šia trumpa žinute ne kaži ką daugiau ir tenorėjau pasakyt. Kam įdomu techninės detalės, kodą kažkokioje greitoje ateityje sukelsiu į GitHubą, tada bus galima ir ką nors įdomaus apie patį softą parašyt, o kol kas tiek, stay tuned!

 
 
5 komentarai:avatar

Tie ant komentarų bajeriai, tai geruuuuliai! Norėjau parašyti, kad lievai atrodo ikonkės, bet kai pradėjo taipintis preview’as, tai net apšąlau

Krūtai!

O čia kas dabar

O čianaisna enter image description here

YYYYYYYYYgygygygygygygy


avatar

Tai prieš dešimtmetį normalaus webo kaip ir nebuvo, border-radius CSS propertis atsirado tik prieš 3 metus. Ruby on Rails, Node.js, Django ir t.t. irgi atsirado tik prieš kokius 4-7 metus.


avatar

Ha ha, puikus normalumo kriterijus, border-radius CSS propertis, patinka :-)

Na, tegul jis buvo sub-normalus, bet visi aplink mane prieš 10 metų jau ką nors rašė webui, o aš tada apsiribojau hello worldu.


Mano nacis spam-filtras visus laiko botais.
Išspręskite šitą captcha jeigu jūs ne toks:

9 + 3 =